Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/eusers/mlcernilov/mladez-cernilov.evangnet.cz/func.php on line 4
Mládež Černilov

Mapa stránek
Aktualizováno: 7. 12. 2013
© ČCE Černilov

Návštěvníků: celkem 9280, dnes 1069

Matouš 4,19
Řekl jim: "Pojďte za mnou a učiním z vás rybáře lidí."

Hovorna
Jméno:
Usměváci:  *1* *2* *4* *135* *51* *3* *16* *193* *9* *10* *11* *13* >
BB kód:
Opište číslo :
<<  <  11 - 20 z 343  >  >>
Host. host LeK:) - 12. 10. 2011 18:50:17
11.11.2011 bude mládež v Černilově! Zapiště si to do diářů!!! ;-)
kostelník kostelník - 25. 9. 2011 22:29:09
Ahoj mládežnici jste nečekaví jesli nějaká mládež v černilově bude a kdy a co s ní vlastně je,bude? Tento zájem mně moc a moc těší. Věře pto prosím že nad časema dnem stále uvažuji a také uvažuji nad intenzitou našich setkání.V uplynulém školním roce se zrovna hojností naše setkání chlubit nemohla. A tak máte-li zájem o společné setkání nejen nad byblickými připěhe dejte vědět své nápady a já slibuji že se snima budu zcela vážn zaobírat. Váš vedoucí,kamarád a naslouchatel Jirka.
PS. na vaše nápady,připomínky,názory,reakce se již nyní moc těším
smile1 smile1
kostelník kostelník - 22. 5. 2011 16:23:38
host Káťa alias KuK:) dne 14. 5. 2011 20:01:43 napsal >
Ahoj, tak jsem zase po dlouhé době mrkla na vaše stránky a musím vám to tu pochválit :) I sborové stránky jsou moc hezký.;) Tak to jdu tady prošmějdit.... smile4

Ahoj díky za nějaký ten vzkázek a obnovení či alespoň o snahu obnovit komunikaci.
Host. host Káťa alias KuK:) - 14. 5. 2011 20:01:43
kostelník kostelník - 23. 1. 2011 22:58:51
Věřím, Pane, ale pomoz mi věřit víc!
Marek 9,24 (SNC)
kostelník kostelník - 5. 12. 2010 22:45:46
Tak jak se těšíte na Vánoce. Svátky klidu a míru?
Host. host Radim - 7. 9. 2010 14:53:09
kostelník dne 20. 7. 2010 22:18:09 napsal >
Ahoj lidičky sleduji tak veškerou diskuzi zde a jinde a s lítostí zjišťuji že se zde moc lidí do dyskuze nezapojuje. A tak si tak říkám a začínám uvažovat nad smyslem naích mládeží doposavaš či do budoucna ale na čem či z čeho stavět? No to je otázka pro vás každý vedoucí mládeže by rád mládež udržel ale nebude-li mýt nějaké podměty jak vás pozvat mezi nás či jakým způsobem udržet vás ostatní tak jak pak má pracovat? Vše je o dyskuzi a podání podmětu samozřejmě nejde naše setkání stavět jenom na sportu či podobné zábavě. Musí tam být i prostor pro duchovno ale o čem bude zbytek tak právě natom se můžete podílet i vy a podávat na to své návrhy já osobně se třeba na ně těším. Tak co dáte my nějaké? Prázdniny dlouhé a snimi i dlouhý čas přemýšlet. Co by jste rádi zmněnily

Určitě diskutujme. Rozhodně mládež je generační záležitost. Lidi tam nemusí vést vždy jen zájem o duchovno či naopak toliko zábavu. Lidé tam zpravidla hledají spřízněné vrstevníky. Proto taky kdysi byla v HK mládež silná a nyní je to jinak. V Černilově by bylo dobré pouvažovat o něčem jako "ekumenická mládež". TenSing je prima a má rozměr hudební i duchovní. Hudebního je tam hodně a duchovního méně...V POŘÁDKU. "Ekumenická mládež" by mohla nabízet zase více duchovna + něco (sport?). A bylo by to. Dále by bylo dobré rozvinou myšlenku DOROSTU. Do náboženství chodí děti, na něž brzy přijde PUBERTA smile13 UÁÁÁ...to bude frmol. Člověk od nemůže od lidí starých 12, 13, 14 let chtít, aby se cítili úplně dobře v přítomnosti 20-ti a více letých...samozřejmě, pokud se jim cíleně tito 20-ti a více letí nevěnují jako vedoucí a nepřipravují program s ohledem na jejich věk... tolik mé rozvažování. Jinak mám radost, že přes všechny překážky se v Černilově o práci s dětmi a mládeží snažíme. Hurá!
kostelník kostelník - 20. 7. 2010 22:18:09
kostelník kostelník - 22. 5. 2010 12:46:27
Tak lidi co uděláme s tou naší komunikací: Tvářit se že nic mě tak nějak nepříjde zajímaví. Takoví dobrý stránky docela dost informací na nich ale co se týče této hovorny tak je to docela katastrofa lae změnit to můžeš právě ty co to čteš. Tak co chceš to změnit tak proto začněme společně něco dělat. Vždyť je to škoda. Se nebavit zde na různá témata.
Host. host Adamčík - 1. 5. 2010 11:55:04
Nový křesťanský video web na českém internetu!
Množství videjí! Témata : evoluce či stvoření, množství svědectví o obracení a vysvobození obyčejných lidí i hudebních a filmových celebrit, prostitutek, narkomanů, kriminálníku a dalších. Služebníci v ghetech, uzdravení, islám, Izrael, co je po smrti a svědectví těch, kteří přežili smrt,vyučování a mnoho dalších dokumentů a svědectví je nyní možno vidět na internetu a v češtině.

To vše na novém video webu : www.kvs.websnadno.cz/

Budeme rádi za šíření tohoto odkazu mezi další lidi.

Adamčík AC Orlová
<<  <  11 - 20 z 343  >  >>

Its Jesus

Marek 1,17
Ježíš jim řekl: "Pojďte za mnou a učiním z vás rybáře lidí."